Stylizované focení s vlky (ČSV), liškou nebo dravci

Termín si můžete rezervovat přes REZERVAČNÍ SYSTÉM ZDE

Focení probíhá u lesa v dojezdu do 10 minut od ateliéru. U vlků je běžný počet na focení dva vlci, jedná se o ČSV - wolfdog, plemeno vzniklé křížením vlka a psa. Stylizace (výběr a zapůjčení kostýmů a rekvizit, drobná úprava vlasů nebo zapůjčení příčesků) probíhá v teple ateliéru před focením (nikoliv venku!). Termíny jsou sice vypsané v jeden den pro více klientů, ale focení jsou po sobě, tedy každé focení má svůj vlastní vymezený čas na přípravu i focení, pokud jde vše podle plánu, potkáte se pouze při střídání (neobléká se ani nefotí před ostatními klienty, pokud přijedete dřív na focení nebo přípravy, čeká se v autě, v maximální možné míře se vyhýbáme tomu, aby u vašeho focení nebo při přípravách byli další klienti - při brzkém příjezdu se čeká v autě, výjimka je líčení, tam se může stát, že se pak sejdou třeba klientky ze dvou focení ve studiu - jedna se líčí a druhá např. češe nebo obléká v šatně). Přesné časy vám budou zaslány 2-3 dny před focením dle počtu přihlášených zájemců (v každém vypsaném termínu se fotí více klientů za sebou). Individuální termín je možný s příplatkem 2000 Kč. Vypsané termíny focení a rezervace termínů prostřednictvím facebookové skupiny Rezervace termínů - focení se zvířaty nebo ve zprávě. Ve stylizaci není zahrnuté líčení, je možné ho dokoupit. 

Focení s vlky, dravci, liškou nebo jezevcem MINI 

1 osoba 

3 výsledné upravené fotografie dle vašeho výběru v elektronické podobě

10 minut focení

Možnost dokoupení stylizace + 1500 Kč, v tomto případě se prodlouží čas focení na 15 minut 

Cena upravené fotografie nad rámec balíčku 300 Kč

Neupravené fotografie neposkytuji

Jedno focení = jeden druh zvířete. Pokud chcete více zvířat nebo kostýmů nebo potřebujete více času, je třeba přikoupit další minifocení nebo focení, ale dle našich zkušeností se v určeném časovém úseku bez problému vyfotí několik různých pěkných póz (pokud se jedná o dospělou osobu nebo spolupracující dítě), takže každé finální foto je jiné a výběr dostatečný.

U vlků je běžný počet na focení dva vlci, někdy mohou být i tři.  

Cena 1500 Kč


Stylizované focení s vlky, dravci, liškou STANDARD

1 - 2 osoby (jako osoba se počítá i dítě v jakémkoliv věku) včetně stylizace, zapůjčení kostýmů a rekvizit pro obě osoby a úpravy vlasů pro 1 osobu - u lišky doporučujeme spíše 1 osobu

6 výsledných upravených fotografií dle vašeho výběru v elektronické podobě

20 - 30 minut focení (dle počtu a věků osob na focení, určuje fotograf)

Cena upravené fotografie nad rámec balíčku 300 Kč

Neupravené fotografie neposkytuji

Jedno focení = jeden druh zvířete, jeden kostým. Pokud chcete více zvířat nebo kostýmů, je třeba přikoupit další minifocení nebo focení, ale dle našich zkušeností se v určeném časovém úseku bez problému vyfotí několik různých pěkných póz, takže každé finální foto je jiné a výběr dostatečný.

U vlků je běžný počet na focení dva vlci (ČSV).

Ve stylizaci není zahrnuté líčení, je možné ho dokoupit.

Cena 4000 Kč

U vlků je možnost přikoupení 3. a další osoby včetně kostýmu a úpravy vlasů v ceně 1000 Kč za každou osobu navíc. Čas focení zůstává stejný, počet fotek se nezvyšuje. Základní čas k focení 20 minut je optimální pro nafocení 2 max. 4 spolupracujících osob v jednom kostýmu, pokud bude více osob včetně např. nespolupracujících dětí nebo chcete více kostýmů, potřebujete více času, doporučuji dokoupit další focení nebo minifocení. 

Stylizace = zapůjčení kostýmu nebo šatů, rekvizit a lehká úprava vlasů jako zapůjčení koruny, věnce, instalace peří, případně zapletení copánku. Ve stylizaci NENÍ líčení ani velká úprava vlasů jako vlny, složitější účesy apod. (líčení a větší úpravu vlasů je možno doobjednat s příplatkem 1200 Kč dle dostupných kapacit v termínu).