Vánoční focení 2022


Vánoční focení probíhá pouze ve vypsaných termínech. Termíny naleznete na této stránce. 

https://www.facebook.com/groups/2287464054767739


OBECNÉ INFORMACE K FOCENÍM

Pozadí pro aranže k minifocení ve studiu naleznete zde (ukázkové fotky doplníme později):


Promo fotky k venkovnímu focení s autem:

https://luiefoti.smugmug.com/HOLKY/AUTOpromo/n-9MSggMÍSTO

STUDIOVÉ focení bude probíhat ve studiu v Císařské Kuchyni, Čelákovská 49, parkovat se dá u Stavebnin CK (hned vedle). Na místě je vždy přítomna asistentka. Telefonní číslo na ní je 777 170 775. 

Na zvonku je uvedeno "Lucie Loučová Fotografie". Pokud nereagujeme na zvonek, pojďte prosím dál a vpravo dovnitř do studia. Zouvejte se prosím na linu před vstupem na koberec.

Neparkujte prosím před vraty do studia, ale vedle zdi stavebnin (nikoliv ale před vraty do jejich dvora) a za stavebninami (naše parkoviště). Jděte po chodníku směrem do vesnice a hned druhý dům za stavebninami je ateliér. Pokud by nefungoval zvonek, vejděte do vrat a vpravo zaklepejte na studio, kolegyně vám otevřou.

VENKOVNÍ focení s autem a kruhem se koná na dvoře stavebnin CK, Čelákovská 13, Císařská Kuchyně. CENY A POČTY UPRAVENÝCH FOTOGRAFIÍ

Vánoční minifocení

STUDIO: 5 upravených fotografií v elektronické podobě dle vlastního výběru / 15 min. / cena 1500 Kč, možné dokoupení více fotek za cenu 300 Kč / foto

AUTO VINTAGE BROUK A KRUH: Cena: 1750 Kč / 5 upravených fotografií/ 15 min. focení, možné dokoupení více fotek za cenu 300 Kč / foto

V každém balíčku "AUTO" přidávám na jedno foto dle mého výběru sněžení v postprocesu.

Neupravené fotografie se neposkytují, není možné je ani dokoupit, prosím nežádejte mě o ně. Cena upravené fotky nad rámec balíčku je 300 Kč / foto. 

KDO VŠECHNO SE MŮŽE VYFOTIT

Focení ve studiu je primárně určené pro děti, je možné udělat i rodinnou fotku, venkovní je určené pro rodiny s dětmi. V jednom focení není možné fotit více rodin (v tomto případě zakupte více časových slotů). V jednom minifocení je možné stihnout 1 - 2 aranže, záleží na počtu a věku dětí a jejich spolupráci. Začíná se tou, která je pro vás důležitější (nejvíc se vám líbí). V případě, že máte více nespolupracujících dětí nebo je vaše dítě obzvlášť bojácné, stydlivé, trvá mu běžně 30 minut než se "rozkouká" v novém prostředí apod., doporučuji zakoupení 2 a více časů, ale je to samozřejmě na vás. My uděláme vždy maximum pro to, aby vaše fotky byly co nejpovedenější. Čas ovšem není možné prodloužit v případě potřeby (focení jdou za sebou). 

V případě, že chcete kromě dětských zapůjčit i šaty dámské nebo mít prostor pro více převlékání, zapůjčení vícero šatů od nás, vystřídat  více pozadí, více korunek atd., zarezervujte tolik slotů, kolik budete potřebovat. Pokud potřebujete např. 45 minut, je možné rezervovat 3 časy (3x čas, 3x počet fotek, 3x cena, více šatů, více aranží). 

ZAPŮJČENÍ SVRŠKŮ

V případě zájmu je možné zapůjčit šaty a věnečky pro holčičky nebo chlupaté vestičky a venkovské sety pro mladší chlapce. Pokud máte zájem o zapůjčení dětských šatů, uveďte to při vaší rezervaci. K autu není možné zapůjčení šatů, půjčují se pouze svršky nebo doplňky (kabátky, chlupaté vesty, kožíšky, čepice, šály). Vše se dezinfikuje ozónem každý den.  

Galerie oblečení:


https://luiefoti.smugmug.com/%C5%A0aty/Vnit%C5%99n%C3%AD-focen%C3%AD-oble%C4%8Den%C3%AD-/n-qMZ64k/


Studiových šatů máme více, v galerii jsou jen ty nejoblíbenější, ale je možné dovybrat na místě. Dětské šaty zapůjčujeme k minifocení zdarma, desinfikují se ozónem.

Ženské šaty k zapůjčení máme také, ale pokud si chcete zapůjčit i dámské šaty kromě dětských, je ideální zvolit 2 časy (kvůli času pro výběr dámských šatů, oblékání). 


REZERVACE

V případě zájmu o rezervaci termínu se zapište ve skupině do komentáře pod příspěvek uveďte DATUM, o které máte zájem, uveďte JMÉNO (nebo alespoň chlapec x dívka) a věk dítěte, čas vám bude přidělen (v daném časovém rozmezí dle pořadí v komentářích, pokud budete mít speciální požadavek na čas, uveďte ho v komentáři také, určitě se vám pokusíme vyjít vstříc). Pokud již budou u termínu vypsané konkrétní časy focení, můžete uvést i čas. 


REZERVAČNÍ POPLATEK 

Rezervační poplatek ve výši 300 Kč prosím uhraďte v den potvrzení vaší rezervace. Nezaplacené rezervace budou uvolněny.

Číslo účtu pro platbu je: 670100-2215891743/6210. Do poznámky prosím uveďte celé jméno, pod kterým jste focení rezervovali.

Rezervační poplatek bude odečten z ceny focení, která se hradí na místě v den focení v hotovosti. V případě, že se nedostavíte a neomluvíte, není možné rezervační poplatek vracet ani přesunout. V případě, že se omluvíte předem, je možná rezervace nového termínu, ale bude požadován nový poplatek.  Nová rezervace = nový rezervační poplatek. Přesuny ani náhradní termíny NEJSOU možné, pouze rezervace nového termínu, tedy prosím pečlivě vybírejte svůj termín. 

V případě zrušení termínu pokrývá rezervační poplatek náklady na administrativu spojenou s rezervací, příp. se použije na další případné ztráty, způsobené zrušením termínu jako platby za pronájem auta, pozadí, zaměstnanců, energií apod. 

PROČ SE UŽ NEVIDÍM V SEZNAMU

Potvrzené termíny s uhrazenou zálohou budou po obsazení daného termínu přesunuty do neveřejného kalendáře (nebojte, počítáme s vámi, i když se už nevidíte). Den před konkrétním focením vždy bude vyvěšen seznam jmen s časy pro vaši kontrolu, po potvrzení všech bude příspěvek smazán. Snažíme se chránit vaše soukromí a nenechávat viset vaše jméno veřejně ve skupině déle než je nutné.  


DODACÍ DOBA

Focení potrvá přibližně 15 minut, pokud není uvedeno jinak. 2 - 3 dny po focení obdržíte odkaz do galerie miniatur, kde si vyberete fotky k úpravě. Upravené fotografie vám budou zaslány v elektronické podobě do 4 týdnů od výběru fotek prostřednictvím soukromé online galerie. Bude možné dokoupit fotografie navíc za cenu 300 Kč za foto. Neupravené fotografie se neposkytují. Pokud potřebujete fotografie dříve, je možné zakoupit EXPRES úpravu do 48 hodin za příplatek 1000 Kč. Je třeba hlásit předem. 


AKCE PRO STÁLÉ KLIENTY

Pro klienty, kteří mají již rezervované focení uvnitř a objednají se i na venkovní focení, nabízíme ke každému z focení 1 upravené foto nad rámec balíčku zdarma.


BROUK INFO PŘÍPRAVA 


Focení s vintage VW beetle, rekvizity do ruky pro děti vánoční miniatury auta, další vánoční dekorace, pro dospělé / větší děti dárky k nakládání do auta & kapr v síťovce (kapr jen maketa), ..

+ chatička pozadí, možnost umělého sněžení (pouze u chatky, není možné sněžit na auto)

FOCENÍ PROBÍHÁ VENKU!

DŮLEŽITÉ INFO Prosíme doražte cca 15 minut před začátkem focení, pokud máte domluvené zapůjčení kabátku nebo kožíšķů apod., jinak je možné dorazit až cca 5 minut před začátkem vašeho focení. Focení probíhá venku (!) a není možné se převlékat a připravovat nikde uvnitř. 


ADRESA FOCENÍ: STAVEBNINY CK ČELAKOVSKÁ 13 Císařská Kuchyně 


Pokud dorazíte dříve jak 15 - 20 minut před focením, počkejte prosím v autě. 15 min. před vaším focením můžete přijít za námi, dveře ve vratech jsou otevřené, na dvoře nás uvidíte. 

Přijďte prosím oblečeni v tom, v čem se budete fotit (pokud nemáte domluvené svršky od nás samozřejmě ). 

Počítejte s tím, že se potkáte s dalšími lidmi, nechoďte nemocní nebo s nemocnými dětmi.


STUDIOVÉ FOCENÍ INFO PŘÍPRAVA


Prosíme doražte cca 15 minut před začátkem focení, pokud si půjčujete šaty, jinak je možné dorazit až cca 5 minut před začátkem vašeho focení. Pokud dorazíte dříve jak 15 - 20 minut před focením, počkejte prosím v autě. Vždy se střídají ve studiu pouze 2 minifocení, tzn. do šatny (chodby) vás asistentka pustí až v momentě, kdy klient před vámi bude v ateliéru, dříve to není možné. Přijďte prosím oblečeni v tom, v čem se budete fotit (pokud nemáte domluvené šaty od nás samozřejmě ;) ). V šatně se připravíte, v čas vašeho focení se prohazujete s lidmi, kteří se fotili před vámi. Počítejte s tím, že se potkáte v chodbě s dalšími lidmi, nechoďte nemocní nebo s nemocnými dětmi. Focení trvá cca 15 minut. Děkuji a těšíme se na vás!

STUDIOVÉ focení bude probíhat ve studiu v Císařské Kuchyni, Čelákovská 49, parkovat se dá u Stavebnin CK (hned vedle). Na místě je vždy přítomna asistentka. Telefonní číslo na ní je 777 170 775. 


DESINFEKCE, BEZPEČNOST

Rekvizity, prostory i textil se denně dezinfikují ozonovým generátorem.

Platí zákaz vstupu do studia všem osobám s příznaky infekčního onemocnění.

Další informace naleznete zde: https://www.lucieloucova.cz/co-na-sebe/

Ukázky aranží a pozadí pro vánoční focení 2022:

Ukázky z loňských let: