Vánoční minifocení 2023

Vánoční MINIfocení probíhá pouze ve vypsaných termínech. Pokud vás zajímá individuální Vánoční focení ve studiu White Castle v Berouně nebo Vánoční focení v našem studiu v Císařské Kuchyni v individuálním termínu nebo kombinace Vánoce a další focení, informace naleznete na této stránce úplně na konci.


Termíny minifocení k rezervaci naleznete zde

Při rezervaci je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši 300 Kč za studiové focení a 500 Kč za venkovní focení. Poplatek bude odečten z ceny focení.  

OBECNÉ INFORMACE K MINIFOCENÍM


CENY A POČTY UPRAVENÝCH FOTOGRAFIÍ

Vánoční minifocení

STUDIO: 5 upravených fotografií v elektronické podobě dle vlastního výběru / 15 min. / cena 1900 Kč, možné dokoupení více fotek za cenu 300 Kč / foto

LEVNÉ PONDĚLKY: 5 upravených fotografií v elektronické podobě dle vlastního výběru / 15 min. / cena 1600 Kč, možné dokoupení více fotek za cenu 300 Kč / foto

AUTO VINTAGE BROUK A KRUH: Cena: 2000 Kč / 5 upravených fotografií/ 15 min. focení, možné dokoupení více fotek za cenu 300 Kč / foto

V každém balíčku "AUTO" přidávám na jedno foto dle mého výběru sněžení v postprocesu.

Neupravené fotografie se neposkytují, není možné je ani dokoupit, prosím nežádejte mě o ně. Cena upravené fotky nad rámec balíčku je 300 Kč / foto. 

Při rezervaci je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši 300 Kč za studiové focení a 500 Kč za venkovní focení. Poplatek bude odečten z ceny focení. 


KDO VŠECHNO SE MŮŽE VYFOTIT

Focení ve studiu je primárně určené pro děti, je možné udělat i rodinnou fotku, venkovní je určené pro rodiny s dětmi. V jednom focení není možné fotit více rodin (v tomto případě zakupte více časových slotů). V jednom minifocení je možné stihnout 1 - 2 aranže, záleží na počtu a věku dětí a jejich spolupráci. Začíná se tou, která je pro vás důležitější (nejvíc se vám líbí). V případě, že máte více nespolupracujících dětí nebo je vaše dítě obzvlášť bojácné, stydlivé, trvá mu běžně 30 minut než se "rozkouká" v novém prostředí apod., doporučuji zakoupení 2 a více časů, ale je to samozřejmě na vás. My uděláme vždy maximum pro to, aby vaše fotky byly co nejpovedenější. Čas ovšem není možné prodloužit v případě potřeby (focení jdou za sebou). 

V případě, že chcete kromě dětských zapůjčit i šaty dámské nebo mít prostor pro více převlékání, zapůjčení vícero šatů od nás, vystřídat  více pozadí, více korunek atd., zarezervujte tolik slotů, kolik budete potřebovat. Pokud potřebujete např. 45 minut, je možné rezervovat 3 časy (3x čas, 3x počet fotek, 3x cena, více šatů, více aranží). 

ZAPŮJČENÍ SVRŠKŮ

V případě zájmu je možné zapůjčit šaty a věnečky pro holčičky nebo chlupaté vestičky a venkovské sety pro mladší chlapce. Pokud máte zájem o zapůjčení dětských šatů, uveďte to při vaší rezervaci DO POZNÁMKY. K autu není možné zapůjčení šatů, půjčují se pouze svršky nebo doplňky (kabátky, chlupaté vesty, kožíšky, čepice, šály). Vše se dezinfikuje ozónem každý den.  

Studiových šatů máme více, v galerii jsou jen ty nejoblíbenější, ale je možné dovybrat na místě. Dětské šaty zapůjčujeme k minifocení zdarma, desinfikují se ozónem.

Ženské šaty k zapůjčení máme také, ale pokud si chcete zapůjčit i dámské šaty kromě dětských, je ideální zvolit 2 časy (kvůli času pro výběr dámských šatů, oblékání). 

GALERII ŠATŮ NALEZNETE ZDE


Malá inspirace pro představu, jaké barvy a typy oblečení z naší sbírky, by se mohly použít k jednotlivým pozadím.

Vánoční minifocení ve studiu

V těchto termínech budou K VÝBĚRU vždy 2 velká pozadí vhodná pro děti i fotku s rodiči a 1 menší vhodné pro děti nebo dítě s rodičem + postel s vánoční aranží.
V jednom termínu je možné stihnout 1 - 2 pozadí, pokud se fotí jen spolupracující děti nebo jen 1 spolupracující dítě, je možné stihnout více. U menších nespolupracujících dětí se vybírá jedno hlavní pozadí nebo postel, další je možné využít dle času a spolupráce dětí. 

Kromě krásných fotografií je naším cílem vytvořit pro děti zábavu a zážitek, proto fotografujeme ve dvojici - fotograf a animátorka, která se stará, aby se děti během focení bavily. Za několik let focení máme spolehlivě ověřené, že když je dobrá nálada, vznikají super fotky.. :)  

Studio

Pozadí pro aranže k minifocení ve studiu naleznete zde (ukázkové fotky doplníme později, počítejte, že nasvětlené a doplněné o dekorace se mohou mírně lišit): 

Září a říjen

Termíny k rezervaci naleznete zde

Při rezervaci je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši 300 Kč za studiové focení a 500 Kč za venkovní focení. Poplatek bude odečten z ceny focení.  

Listopad

Termíny k rezervaci naleznete zde

Při rezervaci je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši 300 Kč za studiové focení a 500 Kč za venkovní focení. Poplatek bude odečten z ceny focení.  

MÍSTO

STUDIOVÉ focení bude probíhat ve studiu v Císařské Kuchyni, Čelákovská 49, parkovat se dá u Stavebnin CK (hned vedle). Na místě je vždy přítomna asistentka. Telefonní číslo na ní je 777 170 775. 

Na zvonku je uvedeno "Lucie Loučová Fotografie". Pokud nereagujeme na zvonek, pojďte prosím dál a vpravo dovnitř do studia. Zouvejte se prosím na linu před vstupem na koberec.

Neparkujte prosím před vraty do studia, ale vedle zdi stavebnin (nikoliv ale před vraty do jejich dvora) a za stavebninami (naše parkoviště). Jděte po chodníku směrem do vesnice a hned druhý dům za stavebninami je ateliér. Pokud by nefungoval zvonek, vejděte do vrat a vpravo zaklepejte na studio, kolegyně vám otevřou.

VENKOVNÍ MINIFOCENÍ S VW BEETLE A CHATIČKA SE SNĚŽENÍM

Promo fotky k venkovnímu focení s autem:

https://luiefoti.smugmug.com/HOLKY/AUTOpromo/n-9MSgg

VENKOVNÍ focení s autem a pozadím s chatičkou se koná na dvoře Stavebnin CK, Čelákovská 13, Císařská Kuchyně. 

REZERVACE TERMÍNŮ ZDE

Při rezervaci je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši 300 Kč za studiové focení a 500 Kč za venkovní focení. Poplatek bude odečten z ceny focení.  


REZERVAČNÍ POPLATEK 

Rezervační poplatek bude odečten z ceny focení, která se hradí na místě v den focení v hotovosti. V případě, že se nedostavíte a neomluvíte, není možné rezervační poplatek vracet ani přesunout. V případě, že se omluvíte předem, je možná rezervace nového termínu, ale bude požadován nový poplatek.  Nová rezervace = nový rezervační poplatek. Přesuny ani náhradní termíny NEJSOU možné, pouze rezervace nového termínu, tedy prosím pečlivě vybírejte svůj termín. Pokud oznámíte zrušení termínu z důvodu nemoci alespoň 3 dny předem a budete mít zájem o nový, je možné se domluvit na kompenzaci propadlé zálohy fotkou navíc v nově rezervovaném termínu.

Standardně při zrušení termínu pokrývá rezervační poplatek náklady na administrativu spojenou s rezervací, příp. se použije na další případné ztráty, způsobené zrušením termínu nebo nedostavením se na termín jako platby za pronájem auta, pozadí, zaměstnanců, energií apod. 

DODACÍ DOBA

Focení potrvá přibližně 15 minut, pokud není uvedeno jinak. 2 - 3 dny po focení obdržíte odkaz do galerie miniatur, kde si vyberete fotky k úpravě. Upravené fotografie vám budou zaslány v elektronické podobě nejpozději do 4 týdnů od výběru fotek prostřednictvím soukromé online galerie. U všech vyspaných termínů garantuji dodání do Vánoc (zejména u posledních listopadových, zde neplatí termín do 4 týdnů, fotky dostanete dříve). Bude možné dokoupit fotografie navíc za cenu 300 Kč za foto. Neupravené fotografie se neposkytují. Pokud potřebujete fotografie dříve, je možné zakoupit EXPRES úpravu do 48 hodin za příplatek 1000 Kč. Je třeba hlásit předem. 


BROUK INFO PŘÍPRAVA 


Focení s vintage VW beetle, rekvizity do ruky pro děti vánoční miniatury auta, další vánoční dekorace, pro dospělé / větší děti dárky k nakládání do auta & kapr v síťovce (kapr jen maketa), ..

+ chatička pozadí, možnost umělého sněžení (pouze u chatky, není možné sněžit na auto)

FOCENÍ PROBÍHÁ VENKU!

DŮLEŽITÉ INFO Prosíme doražte cca 15 minut před začátkem focení, pokud máte domluvené zapůjčení kabátku nebo kožíšķů apod., jinak je možné dorazit až cca 5 minut před začátkem vašeho focení. Focení probíhá venku (!) a není možné se převlékat a připravovat nikde uvnitř. 


ADRESA FOCENÍ: STAVEBNINY CK ČELAKOVSKÁ 13 Císařská Kuchyně 


Pokud dorazíte dříve jak 15 - 20 minut před focením, počkejte prosím v autě. 15 min. před vaším focením můžete přijít za námi, dveře ve vratech jsou otevřené, na dvoře nás uvidíte. 

Přijďte prosím oblečeni v tom, v čem se budete fotit (pokud nemáte domluvené svršky od nás samozřejmě ). 

Počítejte s tím, že se potkáte s dalšími lidmi, nechoďte nemocní nebo s nemocnými dětmi.


STUDIOVÉ FOCENÍ INFO PŘÍPRAVA


Prosíme doražte cca 15 minut před začátkem focení, pokud si půjčujete šaty, jinak je možné dorazit až cca 5 minut před začátkem vašeho focení. Pokud dorazíte dříve jak 15 - 20 minut před focením, počkejte prosím v autě. Vždy se střídají ve studiu pouze 2 minifocení, tzn. do šatny (chodby) vás asistentka pustí až v momentě, kdy klient před vámi bude v ateliéru, dříve to není možné. Přijďte prosím oblečeni v tom, v čem se budete fotit (pokud nemáte domluvené šaty od nás samozřejmě ;) ). V šatně se připravíte, v čas vašeho focení se prohazujete s lidmi, kteří se fotili před vámi. Počítejte s tím, že se potkáte v chodbě s dalšími lidmi, nechoďte nemocní nebo s nemocnými dětmi. Focení trvá cca 15 minut. Děkuji a těšíme se na vás!

STUDIOVÉ focení bude probíhat ve studiu v Císařské Kuchyni, Čelákovská 49, parkovat se dá u Stavebnin CK (hned vedle). Na místě je vždy přítomna asistentka. Telefonní číslo na ní je 777 170 775. 


DESINFEKCE, BEZPEČNOST

Rekvizity, prostory i textil se denně dezinfikují ozonovým generátorem.

Platí zákaz vstupu do studia všem osobám s příznaky infekčního onemocnění.

Další informace naleznete zde: https://www.lucieloucova.cz/co-na-sebe/

Individuální termíny Vánočních focení a kombinace focení Vánoce & ostatní

Vánoční focení ve studiu White Castle - individuální

Ukázky aranží a pozadí pro vánoční focení 2022:

Ukázky z loňských let: