Narozeniny

Narozeninové focení vždy přizpůsobujeme vaším přáním a potřebám. Pokud chcete, můžete nám přesně poslat, jaká aranže se vám líbí z ukázek z focení níže a my vám stejné pozadí připravíme nebo nám jen sdělit do jakých barev budeme focení ladit a zbytek nechat na nás ;) . Většinou se fotí na velkém pozadí rodinné fotky, fotky dětí a rodičů na posteli, fotky oslavence u malého narozeninového pozadí např. s balónky apod., u prvních narozenin se často fotí i s vlastním dortíkem, které dítě necháme ochutnat nebo rozpatlat. Dortík je třeba přinést vlastní, ideální je hodně krémový a sladký, vizuálně jednoduchý. Stále více je oblíbená koupel ve škopku, většinou ji děláme na závěr narozeninového focení. Na narozeninovém focení se fotí i se sourozenci a rodiči i děťátko samotné.

Pro holčičky máme úžasnou sbírku šatů všech možných stylů, barev a velikostí (a pro kluky se taky něco najde, obzvlášť pro ty menší ;) ). Dále máme k zapůjčení korunky, věnečky, čelenky a spoustu rekvizit. 

Galerie šatů zde.

Zapůjčení šatů a doplňků je zdarma. 

Ukázky z focení na posteli:

Ukázky z focení dortíků a koupelí:

Ukázka z focení dětí u pozadí:

Ukázky z focení s rodiči:

Pro rezervaci napište zprávu na FB Lucie Loučová fotografie, Whatsapp nebo SMS na 602183592. Budeme se těšit na focení s vámi.