Rodinné focení a focení dětí

Kromě krásných fotografií je naším cílem vytvořit pro děti zábavu a zážitek, proto fotografujeme ve dvojici - fotograf a animátorka, která se stará, aby se děti během focení bavily. Za několik let focení máme spolehlivě ověřené, že když je dobrá nálada, vznikají super fotky.. :)  

Fotí se ve studiu nebo v přírodě. Balíčky jsou pro obě focení stejné.

Uvnitř se fotí ve studiu v Císařské Kuchyni, na focení je možné zapůjčit jakékoliv z těchto šatů

ŠATY ZDE

Narozeninová focení je možno doplnit balónky v barvě dle vašeho výběru, pozadí je možné vybírat z ukázkových fotek níže. Na focení si můžete přinést pro dítě dort. Může se zkombinovat s rodinným nebo sourozeneckým focením.

Venku se fotí většinou v dojezdu cca do 10 minut od Císařské Kuchyně, dá se vybrat les, stromový park, alej, kaplička nebo louka. I venku je možné fotit narozeninové focení, můžeme vám přivést číslo, případně balón. 

Další naší oblíbenou lokací je skanzen v Přerově nad Labem, zde se dá fotit ve všední dny do 16 hod., pokud nesvítí. Je třeba uhradit vstupné. Skanzen se nachází hned vedle parku, je tedy možné domluvit focení v parku nebo v lese a v den focení, pokud nesvítí, změnit na skanzen.  

Nově nabízíme možnost focení v Toskánském skleníku na zámku v Brandýse nad Labem (prostor vyhrazen pouze pro nás v době focení).   

Ceny focení naleznete zde:

https://www.lucieloucova.cz/cz/cenik/

Ukázky z focení uvnitř i venku: