Těhotenské focení

Galerie šatů k zapůjčení

Těhotenské focení se většinou dělá v posledním trimestru, ale je samozřejmě možné ho udělat i dříve. 

Těhotenské focení je možné fotit ve studiu nebo venku v přírodě. Venku fotím nejraději v podvečer, kdy je na focení nejhezčí světlo (obzvláště v létě za slunečných dnů), ale není to podmínkou. Dle aktuálního počasí a je možné si kromě focení ve studiu vybrat z několika lokací. Ve slunečných dnech je to hlavně les nebo park, kde najdeme pro focení přívětivý stín, po bouřce nebo když je zataženo, bude skvělá kaplička s alejí mezi poli, příp. rybník nebo řeka. Vše je v dojezdu do 5 min. od Císařské Kuchyně. Samozřejmě je možné zvolit po dohodě i jiné místo.

Partner, příp. i potomek je na focení vítán. Partner ideálně v bílé nebo světlé košili (pokud budeme střídat těhotenské šaty, je to nejjednodušší řešení pánského outfitu). Samozřejmě je možné i tričko, to prosím bez nápisů a obrázků.

V rámci focení je možné zapůjčení těhotenských šatů z mé sbírky. Galerii šatů naleznete níže. Dále je možné zapůjčit věnce nebo klobouky. Pokud si vybíráte na focení šaty průhledné, bílé nebo krajkové, je dobré tomu přizpůsobit barvu prádla. Tělová barva prádla je univerzální pro jakékoliv šaty i krajku nebo bílé prádlo pro bílé šaty a černé např. pod černou krajku. Pod šaty s holými rameny je dobré mít podprsenku bez ramínek, případně se ramínka schovávají pod rukávy nebo pod šaty.

Před focením je možné líčení a úprava vlasů od paní vizážistky. V případě zájmu mi to prosím sdělte před domluvením termínu.

Kromě klasického těhotenského focení fotím i milkbath. Květiny si vyberete a zakoupíte samy. Focení je pouze pro nastávající maminky bez partnera. Lze časově zařadit za rodinné focení, aby se mohla obě focení provést v rámci jednoho líčení a česání. Na milkbath jsou k dispozici další krajkové šaty a košilky, které nejsou v galerii šatů. 

V případě zájmu je možné fotit také poporodní focení v tomto duchu, u těchto fotek se záměrně neretušují žádné nedostatky:

Nově nabízíme možnost focení v Toskánském skleníku na zámku v Brandýse nad Labem (prostor vyhrazen pouze pro nás v době focení).  

Ukázky fotografií z těhotenských focení naleznete na facebooku Lucie Loučová fotografie některé na úvodní stránce www.lucieloucova.cz


Ceny focení naleznete zde:

 https://www.lucieloucova.cz/cz/cenik/


Těhotenské šaty k výběru na vaše focení

Na focení uvnitř je možné zapůjčit jakékoliv šaty z této nabídky. Při zapůjčení na venkovní focení mi prosím zašlete fotky šatů, které se vám líbí a domluvíme se. Upozorňuji, že ne všechny šaty se dají vzít ven v jakémkoliv počasí.. Domluvené šaty vám pak přivezeme na místo focení. 

V případě zájmu je možné zapůjčit i šaty pro starší potomky, galerie šatů naleznete zde: Maminky a sourozenci miminka si mohou zapůjčit šaty z následující galerie:

https://luiefoti.smugmug.com/%C5%A0aty/Vnit%C5%99n%C3%AD-focen%C3%AD-oble%C4%8Den%C3%AD-/#

Další ukázky z těhotenských focení