Školky a školy

Focení pro jesličky, školky a školní třídy prvního stupně

Kromě krásných fotografií je naším cílem vytvořit pro děti zábavu a zážitek, proto fotografujeme ve dvojici - fotograf a animátorka, která se stará, aby se děti během focení bavily. Za několik let focení máme spolehlivě ověřené, že když je dobrá nálada, vznikají super fotky.. :)  

Letos máme pro Vás připraveny dvě originální scény, ze kterých si můžete vybrat. Vybíráte jedno pozadí. Pro každou variantu máme připravený plakátek na nástěnku, který si můžete stáhnout a vytisknout. Ke stažení je naleznete zde: LETÁKY (plakátek v plné velikosti si stáhnete z odkazu šipkou dolů).

Vámi vybrané pozadí přivezeme do Vaší školky nebo třídy a nainstalujeme před začátkem focení.

Pohodlí a bezpečí zvířat je pro nás velmi důležité, tedy kuřátko se dává do ruky pouze větším dětem, nejmenší se mohou fotit s kuřátkem vedle na bedýnce nebo v košíčku. Kuřátek máme s sebou větší množství a střídají se, aby se nepřetěžovala, 2 - 3 se fotí a ostatní spí schované v krabici. Když se fotící parta unaví, vymění se. 

Pokud se dítě kuřátka bojí, nikoho nenutíme, v tom případě je možné udělat fotky jen samotného dítěte.

Fotky k úpravě vybírá fotograf, nejlepší dvě se upraví a nechají vytisknou ve velikostech 10 x 15 cm, každá ve 2 kopiích (celkem tedy každé dítě obdrží 4 kusy fotografií). 

Všechny upravené fotografie v elektronické podobě dostane školka v online galerii ke stažení. Fotky je možné stáhnout po jedné nebo hromadně.

Focení je možné uskutečnit od 20 přihlášených dětí, v dojezdové vzdálenosti 20 - 30 minut od Čelákovic. V případě, že jste z větší dálky, ale máte větší množství dětí, dá se udělat výjimka. Napište mi do zprávy.

Vhodné oblečení: košile, šaty, barvy ideálně světlejší, kuřátka jsou na světlejších barvách lépe vidět.

Ukázky z loňských let: