Dárkové poukazy

Veškeré informace k focení naleznete v ceníku a v obchodních podmínkách. Poukaz je platný pouze s číselným kódem. Za propadnutý poukaz není možné žádat náhradu. Propadlý poukaz je neplatný a nelze ho směnit ani za focení v nižší hodnotě. Newborn, rodinné a těhotenské poukazy není možné navyšovat na vyšší balíčky, nabízíme pouze dokoupení fotek navíc v případě zájmu. NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE SE NEPOSKYTUJÍ.  

Zakoupení poukazu online

Pro zakoupení poukazu vyberte druh poukazu a proveďte objednávku. V případě, že nechcete vyplňovat v dalších krocích adresu a další infromace a máte zájem o koupi poukazu, zaplaťte bez objednávky QR kódem na druhém obrázku této položky, příp. je možné příslušnou částku uhradit bankovním převodem na číslo účtu: 670100-2215891743/6210 s uvedením vašeho jméma a následném zaslání potvrzení o zaplacení mě na e-mail nebo do zprávy na FB. V tomto případě je třeba vždy zaslat zprávu s potvrzením o platbě a informací, jaký přesně poukaz vám mám zaslat. Na základě připsané platby vám bude zaslán odkaz ke stažení poukazu a číslo pro jeho uplatnění. Poukaz je platný pouze s číselným kódem.

Kategorie

Kategorie

Zakoupení poukazu v tištěné podobě

Dárkové poukazy je možné zakoupit v tištěné podobě ve Stavebninách CK, Čelakovská 13, Čelákovice - Císařská Kuchyně, otevřeno je denně 7 - 17 h, v sobotu 9 - 11 h - PLATBA VE STAVEBNINÁCH POUZE V HOTOVOSTI nebo při focení. Ke každému tištěnému poukazu dostanete obálku. Veškeré informace k focení naleznete v ceníku a v obchodních podmínkách. Poukaz je platný pouze s číselným kódem.