Dárkové poukazy

Pro letošní Vánoce jsme pro vás připravily tento design poukazů, prodloužily dobu platnosti a rozšířily nabídku o dárkové poukazy na menší balíčky. Kompletní nabídku a možnost stažení poukazu naleznete ZDE.

Zakoupení poukazu online

Z galerie poukazů zde si vyberete svůj poukaz. Cena poukazu je uvedená u každého poukazu v popisu. Pro zakoupení poukazu zašlete příslušnou částku na účet: 2664416024/3030 a potvrzení o provedené platbě na messenger Lucie Loučová Fotografie nebo na e-mail: lucie.loucova@gmail.com. Na základě poztvrzení o provedené platbě vám bude zaslán kód poukazu, bez kterého je poukaz neplatný. Poukaz si můžete stáhnout kdykoliv předem kliknutím na šipku dolů. Děkujeme a těšíme se na focení s vámi.

Zakoupení poukazu v tištěné podobě

Dárkové poukazy je možné zakoupit v tištěné podobě ve Stavebninách CK, Čelakovská 13, Čelákovice - Císařská Kuchyně, otevřeno je denně 7 - 17 h, v sobotu 9 - 11 h - PLATBA VE STAVEBNINÁCH POUZE V HOTOVOSTI nebo při focení. Ke každému tištěnému poukazu dostanete obálku. Veškeré informace k focení naleznete v ceníku a v obchodních podmínkách. Poukaz je platný pouze s číselným kódem. 

Veškeré informace k focení naleznete v ceníku a v obchodních podmínkách. Poukaz je platný pouze s číselným kódem. Za propadlý poukaz není možné žádat náhradu. Propadlý poukaz je neplatný a nelze ho směnit ani za focení v nižší hodnotě.