Informace k hotovým fotkám

Dobrý den,

Obdrželi jste odkaz na stažení vašich fotografií.
Po kontrole si fotky stáhněte a uložte si je do vašeho zařízení, a to nejpozději do měsíce od zaslání fotografií.
Pokud by bylo něco v nepořádku s úpravou, nebojte se ozvat, určitě to spolu vyřešíme k vaší spokojenosti. Po měsíci bude galerie odstraněna. Finální ani neupravené fotografie nearchivuji. Fotografie se odevzdávají pouze v elektronické podobě v plném rozlišení, viz. info ceník. Doporučuji tisknout v ověřených větších tiskárnách, které se na fotky zaměřují. Pokud tisknete v automatech, dejte pozor, často mají přednastavený nějaký druh "vylepšení", které zvýrazní barvy, což není u již upravené fotky žádané (bude jiná - příliš kontrastní). 

Stažení fotografií


Fotky lze stáhnout po jedné kliknutím přímo na šipku na fotce nebo hromadně kliknutím na šipku vpravo nahoře nad fotkami. Při hromadném, stažení budete vyzváni k zadání e-mailu, vybrání velikosti (zda menší velikost fotek např. na facebook a web nebo v plném rozlišení pro tisk "high resolution") poté bude třeba několik minut vyčkat než se fotky "zabalí" a odešlou v zipu na zadaný mail. Z něho už si je jen stáhnete.

Informace k objednání fotoobrazů 


https://www.lucieloucova.cz/cz/cenik-fotoobrazu/


Rozlišení fotografií


Rozlišení fotek je 24 Mpx, tj. kolem 6000x 4000 pixelů, postačí až na tisk obrazu z delší stranou okolo 150 cm.
Upozorňuji, že fotky si můžete nevědomě zkomprimovat (snížit kvalitu) přeposíláním ve zprávách, stahováním do mobilních galerii apod. K tisku musí jít přesně ta velikost, která je uložena v galerii.


Pokud budete fotky zveřejňovat, budu velmi ráda za označení na fotkách.
Za případný souhlas se zveřejněním na mém FB bud také ráda.
Děkuji za focení :)