Informace k výběru fotek

Dobrý den,
zasílám odkaz na album NÁHLEDŮ k výběru. Náhledy jsou NEUPRAVENÉ NETŘÍDĚNÉ fotky z vašeho focení. Tyto fotky nejsou určené ke zveřejňování.


VÝBĚR FOTEK


Vybíráte kliknutím na SRDÍČKO NA FOTCE. Po prvním kliknutí na srdíčko budete vyzváni k zadání mailu, pod kterým se váš výběr bude ukládat, prosím zadejte ho. Vybírejte dle výrazu a postojů. Světlo, teplotu, barvy, ořez, horizont si upravím (některé fotky se mohou zdát tmavší nebo naopak o světlejší apod., nic z toho není na závadu, jediné, co nelze upravit je rozmazaná nebo NEOSTRÁ fotka). Až svůj výběr provedete, vraťte se na začátek galerie, kde se kliknutím na hlavní srdíčko nahoře vpravo se zelenou tečkou dostanete na svůj výběr a kliknutím na MY FAVORITES ("moje oblíbené") uvidíte svůj výběr. Zde můžete svůj výběr zkontrolovat a doupravit.

Až bude výběr finální, odešlete ho fotografovi pomocí vlaštovky vpravo nahoře a SEND PHOTOGRAPHER, SEND. ("odeslat fotografovi", "odeslat"), odeslaný výběr je závazný.

POČET FOTEK A PŘIKOUPENÍ FOTKY NAVÍC


V ceně je počet fotografií dle vámi zakoupeného balíčku, každá další upravená fotka je za příplatek 300 Kč.

Pro platbu můžete využít QR kód nebo detaily, které naleznete zde: 

670100-2215891743/6210.

Případný doplatek za fotky navíc prosím uhraďte ideálně již při zaslání výběru a pokud je to možné, zašlete mi i potvrzení nebo screenshot o provedené platbě, urychlí se tím proces odevzdání fotek.

 
ÚPRAVA


Standardní úprava zahrnuje ořez, světelnou a barevnou úpravu, obojky a vodítka u vlků a lišky, retuše pleti u portrétů v míře dle mého uvážení.
Standardní úprava NEZAHRNUJE pokročilé retuše jako zeštíhlování tělesných partií, omlazení, změny barvy vlasů, oblečení, doplňování vlasů, odstraňování tetování apod. Podobné úpravy lze udělat na vaši žádost za příplatek.

DOBA DODÁNÍ UPRAVENÝCH FOTOGRAFIÍ


Standardní doba dodáni upravených fotografií je od 2 do 4 týdnů od zaslání čísel. Výběr zasílejte prosím do týdne od zaslání galerie, fotky zaslané k výběru ukládám po dobu 6 týdnů.


PŘEDNOSTNÍ ÚPRAVA


Pokud potřebujete rychlejší úpravu, je možné objednat EXPRES úpravu
= dodání upravených fotek do 3 PRACOVNÍCH dnů od zaslání čísel (s výběrem je třeba zaslat i potvrzení o platbě za expres úpravu (+1000 Kč) , příp. za fotky navíc pokud dokupujete nad rámec balíčku).
Tisk pláten až po odevzdání finálních fotografií. Ceník naleznete zde:

https://www.lucieloucova.cz/cz/cenik-fotoobrazu/


Děkuji moc za focení,
Lucie Loučová