Focení s koňmi, poníkem nebo minikoníkem

Termín si můžete rezervovat přes REZERVAČNÍ SYSTÉM ZDE

Focení probíhá u lesa v dojezdu do 20 minut od ateliéru. Stylizace (výběr a zapůjčení kostýmů a rekvizit, drobná úprava vlasů nebo zapůjčení příčesků) probíhá v teple ateliéru před focením (nikoliv venku!). Termíny jsou sice vypsané v jeden den pro více klientů, ale focení jsou po sobě, tedy každé focení má svůj vlastní vymezený čas na přípravu i focení, pokud jde vše podle plánu, potkáte se pouze při střídání (neobléká se ani nefotí před ostatními klienty, pokud přijedete dřív na focení nebo přípravy, čeká se v autě, v maximální možné míře se vyhýbáme tomu, aby u vašeho focení nebo při přípravách byli další klienti - při brzkém příjezdu se čeká v autě, výjimka je líčení, tam se může stát, že se pak sejdou třeba klientky ze dvou focení ve studiu - jedna se líčí a druhá např. češe nebo obléká v šatně). Přesné časy vám budou zaslány 2-3 dny před focením dle počtu přihlášených zájemců (v každém vypsaném termínu se fotí více klientů za sebou). Individuální termín je možný s příplatkem 2500 Kč. Vypsané termíny focení a rezervace termínů prostřednictvím facebookové skupiny Rezervace termínů - focení se zvířaty nebo ve zprávě.


Verze dospělý a fríský kůň nebo starokladrubský kůň nebo dítě a minihorse MINI 

1 osoba nebo spolupracující 

3 výsledné upravené fotografie dle vašeho výběru v elektronické podobě

10 minut focení

Cena upravené fotografie nad rámec balíčku 300 Kč

Neupravené fotografie neposkytuji

Cena 1500 Kč

Možnost dokoupení stylizace + 1500 Kč, v tomto případě se prodlouží čas focení na 15 minut 

Dále je možné přikoupit líčení s větší úpravou vlasů v ceně 1200 Kč. Provádí se na začátku příprav před foceními, trvá okolo 60 minut.

Dle našich zkušeností se v určeném časovém úseku bez problému vyfotí několik různých pěkných fotek (pokud se jedná o dospělou osobu nebo spolupracující dítě), takže každé finální foto je jiné a výběr dostatečný. 


Verze dítě a minihorse se stylizací, možno přidat foto i s velkým koněm (např. v pozadí)

1 - 2 děti nebo 1 dítě a rodič včetně stylizace, zapůjčení kostýmů a rekvizit pro obě děti a úpravy vlasů pro 1 osobu

6 výsledných upravených fotografií dle vašeho výběru v elektronické podobě

20 - 30 minut focení (dle počtu a věků osob na focení, určuje fotograf)

Cena upravené fotografie nad rámec balíčku 300 Kč 

Neupravené fotografie neposkytuji

Cena 4000 Kč

U koní je možnost přikoupení 3. a další osoby včetně kostýmu a úpravy vlasů v ceně 1000 Kč za každou osobu navíc. Čas ani počet fotek se nezvyšuje. Základní čas k focení je optimální pro nafocení 2 - 4 spolupracujících osob v jednom kostýmu, pokud bude více osob včetně např. nespolupracujících dětí nebo chcete více kostýmů, potřebujete více času, doporučuji dokoupit další focení nebo minifocení. Při přikoupení další osoby navíc je možné kombinovat minikoníka s koněm (např. klasické focení maminka a starší dcera kůň, dokoupená další osoba malý syn s minikoníkem).


U každého vypsaného termínu je možné přikoupit  líčení s úpravou vlasů v ceně 1000 Kč. Provádí se na začátku příprav před foceními, trvá okolo 60 minut.Verze dospělý a fríský kůň nebo starokladrubský kůň se stylizací, možnost focení s oběma koňmi

1 - 2 dospělí nebo starší spolupracující dítě včetně stylizace, zapůjčení kostýmů a rekvizit pro oba a úpravy vlasů pro 1 osobu

6 výsledných upravených fotografií dle vašeho výběru v elektronické podobě

20 - 30 minut focení (dle počtu a věků osob na focení, určuje fotograf)

Cena upravené fotografie nad rámec balíčku 300 Kč

Neupravené fotografie neposkytuji

Cena 4000 Kč

U koní je možnost přikoupení 3. a další osoby včetně kostýmu v ceně 1000 Kč za každou osobu navíc. Čas ani počet fotek se nezvyšuje. Základní čas k focení je optimální pro nafocení 1 - 2 spolupracujících osob v jednom kostýmu, pokud bude více osob včetně např. nespolupracujících dětí nebo chcete více kostýmů, potřebujete více času, doporučuji dokoupit další focení nebo minifocení. Při přikoupení další osoby navíc je možné kombinovat minikoníka s koněm (např. klasické focení maminka a starší dcera kůň, dokoupená další osoba malý syn s minikoníkem).


U každého vypsaného termínu je možné přikoupit jedno líčení s větší úpravou vlasů v ceně 1200 Kč. Provádí se na začátku příprav před foceními, trvá okolo 60 minut.Ukázky z dalších focení se zvířaty: