Dobrý den, zasíláme vám informace k focení s VLKY, KOŇMI, LIŠKOU nebo DRAVCI, prosím o potvrzení, že dorazíte. V případě, že bude zrušené nějaké focení, budou se posouvat časy ostatních focení nebo se např. poslední čas posune na dřívější, první na pozdější apod. Nejpozději dáme vědět takové změny den před focením do 21 hodin, jinak platí časy zaslané ve zprávě. Pro případ zpoždění nebo jiných komplikací budu ráda za vaše telefonní číslo do zprávy, abychom vás mohli kontaktovat. 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás! 

Přesný čas vašeho focení obdržíte v následující zprávě.

 

Příprava probíhá ve studiu 60 minut před časem focení. 
(pokud máte např. čas focení v seznamu 15:20, čas příprav je 14:20).


PŘÍPRAVA JE V ATELIÉRU

Kdo má minifocení (bez stylizace) jede až na místo focení, příprava se ho netýká!

Adresa příprav je Čelakovská 49, Císařská Kuchyně (u Čelákovic). Jedná se o dům u hlavní silnice hned vedle stavebnin, u kterých se dá pohodlně zaparkovat.

Parkovat můžete naproti studiu nebo vedle stavebnin (ne před vraty ani v jednom případě ;) ). Jděte po chodníku směrem do vesnice a hned druhý dům za stavebninami je ateliér. Vejděte do vrat a vpravo zaklepejte na studio, kolegyně vám otevřou. Není třeba volat ani zvonit, zvonek nezvoní. Na vrátkách i domě je uvedeno "Lucie Loučová Fotografie". 


STUDIO

Prosíme k ateliéru doražte až v přidělený čas, ideálně ne dříve ani později, vyhneme se tak zbytečnému shlukování. Začátky focení ani příprav není možné při vašem zpoždění posouvat protože přípravy i focení na sebe navazují. V případě zpoždění vás domů nepošleme, ale je možné, že budete přesunuti na úplný konec. Pokud dorazíte o hodně dříve, prosím čekejte na svůj čas v autě, případně můžete dát vědět kolegyni IVETĚ na tel. 777170775, která má na starosti oblékání, že už jste na místě pro případ, že by někdo před vámi vypadl nebo byl hotový rychleji a mohla vás vzít dříve než ve váš čas.Každý má vyhrazený čas pro sebe ve studiu 20 minut. Poté je třeba uvolnit studio pro přípravu dalších klientů. 

Pokud se chcete fotit nalíčené (a neobjednali jste si líčení a úpravu vlasů navíc), přijďte na přípravy už nalíčené z domova, ve studiu není prostor k líčení.

V každém focení je možné požádat o vytvoření jednoduchého účesu pro 1 osobu jako zapletení copánku, zapůjčení dredových nebo copánkových příčesků, zapůjčení peří, korun nebo věnce.

Po vašich přípravách NENÍ možné čekat ve studiu na váš čas focení - na přípravy má každý vyhrazený svůj čas a snažíme se vyvarovat zbytečnému shlukování a potkávání klientů uvnitř. Tedy prosím pokud vám zbyde čas, čekejte v autě, v lese nebo u auta na místě focení.


Počítejte s tím, že mezi koncem přípravy a začátkem focení je cca 35 minut, do lesa tedy nemusíte extra pospíchat, je počítáno i s rezervou pro případ bloudění. 


LES

Cesta do lesa včetně pěšího přesunu trvá okolo 15 minut. Pokud budete na místě o hodně dřív, nevadí, ale prosím až nás uvidíte - budete vědět, kde se fotí, držte se prosím v dostatečné vzdálenosti nebo bokem tak, aby klienti, kteří se fotí před vámi měli dostatek soukromí a klidu na své focení (nikdo nemá rád, když se na něj při focení někdo dívá, natožpak cizí lidé.. ;) Přijďte z námi 5 minut před začátkem vašeho focení, případně vás zavoláme, pokud budeme moci začít dříve a budete někde poblíž.    


Platí se v hotovosti v ateliéru. Pokud budete mít připravenou přesnou částku, budeme rády. 


Pokud si půjčujete dlouhé šaty od nás, necháváte si pod nimi kalhoty nebo legíny a je nutné je při chození mít vyhrnuté, aby se nepoškodily pošlapáním nebo taháním po zemi v lese. Šaty na zem spustíte až při focení. Za zapůjčené šaty, korunky, věnce, luky a další rekvizity zodpovídáte a je nutné je vrátit všechny a nepoškozené do rukou paní na přípravách, která vám je půjčila (nenechávat po focení korunky na zemi v lese apod.). Děkuji za pochopení 


NA MÍSTĚ FOCENÍ NENÍ MOŽNÉ POŘIZOVAT VLASTNÍ FOTOGRAFIE NA MOBIL APOD.


S SEBOU


Kalhoty nebo teplé legíny a boty v přírodních barvách (pokud se nechystáte fotit v dlouhých šatech, tam se boty schovají), odstíny hnědé jsou ideální. V případě, že nebudete mít boty, zapůjčíme vám nebo si boty ovážete kožešinou od nás. Kalhoty většinu velikostí máme také k zapůjčení, ale můžete mít své. 

MÍSTO FOCENÍ VLCI:

Vlci se standardně fotí v lese za Přerovem nad Labem. Cesta z ateliéru trvá asi 10 min. Prosím parkujte na cestě u lesa, je to nenápadná prašná cesta podle lesa vlevo těsně před vjezdem na velkou hlavní silnici na Lysou (pokud jedete od Přerova nad Labem). Když je po dešti, je lepší zaparkovat blíže k silnici a dojít pěšky. Kdyby něco, volejte 602183592 nebo 607055801. 


Auto je možné nechat vlevo na kraji polní cesty, jsou tam místa pro 2 - 3 auta na několika místech u cesty.

Může tam být bláto, pokud je po deštích, je lepší nejezdit daleko.

 
Cesta pro auto GPS:
https://goo.gl/maps/Yy31XVeh4x1iyHTQA


Poté je třeba vlézt do lesa do kopečka a podél lesa jít až za námi viz, přiložená mapka.


Odkaz na místo focení v lese pro pěší chůzi od auta:
https://goo.gl/maps/foLGSoDbrKnUVrFo8


V případě bloudění volejte 602183592.

 Vyčkejte na vás čas focení, 5 minut před vaším časem dojděte přímo k nám. Pokud skončíme dříve, zamávám na vás. Veškeré další informace vám budou sděleny při vrácení věci ve studiu nebo pro přípravách.  


Budeme se těšit. Děkuji 


Cesta ze studia do lesa:


VRÁCENÍ VĚCÍ

Pokud není domluveno jinak, po focení se vrátíte zpět do ateliéru, kde odevzdáte zpět zapůjčené věci. Prosím vraťte vše, co jste si zapůjčili, nenechávejte nic v lese, v autě. Rekvizity, boty i oblečení se po každém focení v nočních hodinách dezinfikují ozónem.


PLATBY 

Veškeré informace vám budou sděleny ve studiu při přípravách, kde se v hotovosti platí i focení. Platba kartou není možná. 

Platí se v hotovosti v ateliéru. Pokud budete mít připravenou přesnou částku, budeme rády. Detaily k cenám focení, poplatky za osobu navíc apod. naleznete zde:


VLCI, LIŠKA, JEZEVEC, DRAVCI

https://www.lucieloucova.cz/vlci/


KONĚ

https://www.lucieloucova.cz/kone/Nestává se nám to často, ale v případě že si to situace vyžádá (nespolupracující děti nebo zvířata), může být prodloužen čas focení a začátky dalších focení se tak mohou trochu posunout.  S ohledem na počasí doporučuji obzvlášť u dětí kvalitní spodní vrstvy oblečení v přírodních barvách (prádlo / termoprádlo) a teplou zimní bundu, kterou přes sebe nebo dítě přehodíte v době, kdy se zrovna nebudete fotit. 


MÍSTO FOCENÍ KŮŇ A PONÍK

Fotit se bude zde: https://mapy.cz/s/kelurasane

Jedná se o louku ve stínu pod zříceninou na konci vesnice Stará Lysá.

Parkuje se na začátku polní cessty viz. mapky a zbytek je nejlepší dojít pěšky. 

Ceta ze studia trvá 7 minut a pěšky od parkování 8 minut, tedy celkem 15 minut.

Moc se na vás těšíme!